Godziny pracy biura 9:00-17:00 pn-pt || Godziny pracy serwisu 9:00-21:00 7 dni w tyg +48 505 912 001 biuro@sky-soft.eu || serwis@sky-soft.eu || faktury@sky-soft.eu

Sky-Soft

Serwis Okien Serwis drzwi Wymiana szyb Uszczelnianie okien Regulacja okien 505 912 001 Największy serwis w Polsce

Lider w serwisie okien i drzwi w Polsce

Naprawa okien aluminiowych

Chcesz przywrócić swoim oknom dawną sprawność? Naprawa okien aluminiowych z firmą Sky-Soft to kompleksowa usługa, realizowana przez doświadczonych fachowców. Stawiamy na skuteczne, solidne, szybkie i rzetelne usługi. Jako jedyni, zajmujemy się naprawą i serwisem okien aluminiowych wszystkich producentów. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania, ponieważ dysponujemy największym zapleczem magazynowym okuć okiennych.

Uszkodzona szyba zespolona, problemy z uszczelnieniem, wady i zużycie okuć, czy też krzywizna ramy – podejmujemy się awarii o różnym podłożu. Postaw na zaufany zespół specjalistów, którym zaufali już klienci z całej Polski!

Jakie usługi świadczymy i dlaczego
80% klientów wybiera nasz serwis okien ?

Serwis, naprawa, wymiana uszkodzonych elementów okuć okiennych w oknach PCV, drewnianych i aluminiowych wszystkich typów

Zajmujemy się doradztwem, pomocą w wyborze, montażem i wymianą nawiewników okiennych wszystkich typów

Zajmujemy się wymianą pakietów szybowych wszystkich typów zarówno w oknach klasycznych jak również szyb fasadowych w tym trudno dostępnych

Kompleksowa naprawa drzwi aluminiowych (profilowych) wszystkich typów - zawiasy, okucia, samozamykacze ...

Zajmujemy się kompleksową naprawą okien tarasowych przesuwnych oraz wychylno-przesuwnych typu HS oraz HKS/PSK

Regulacja i konserwacja okien wszystkich typów oraz wymiana uszczelek okiennych z 24 miesięczną gwarancją

Zaufaj nam i pozbądź się problemu !
Gwarancja rzetelności

 

Dlaczego warto zdecydować się na naprawę okien aluminiowych z Sky-Soft?

W porównaniu do innych rodzajów okien, okna z aluminium są masywniejsze i trwalsze. Nie oznacza to jednak, że nie ulegają awariom lub zniszczeniom. Okna aluminiowe wymagają regularnej pielęgnacji, konserwacji i przeglądom, aby jak najdłużej były w pełni sprawne. Nie warto ignorować nawet niewielkich usterek, ponieważ mogą one doprowadzić do poważnych uszkodzeń, a nawet całkowitego zniszczenia stolarki okna lub zespolonej szyby.

Serwis i naprawa okien aluminiowych pozwalają nie tylko zaoszczędzić czas i pieniądze na wymianie całego okna, ale również przedłużają żywotność wszystkich elementów. Fachowa pomoc gwarantuje zachowanie walorów użytkowych okna na wiele lat, a także skutecznie chroni przed ryzykiem kolejnych awarii.

Poznaj nasz zespół

Każda z tych osób jest nieodłączną częścią naszego teamu i właśnie dzięki naszym ludziom staliśmy się liderem w branży serwisu okien i drzwi w Polsce.

Bartek - Sky-Soft Polska

Bartek Serwisant

Nikodem - Sky-Soft Polska

Nikodem serwisant

Krzysztof - Sky-Soft Polska

Krzysztof Serwisant

Bartosz - Sky-Soft Polska

Bartosz Serwisant

Andrzej - Sky-Soft Polska

Andrzej Serwisant

Norbert - Sky-Soft Polska

Norbert Serwisant

Dominik Nowakowski - Sky-Soft Polska

Dominik Prezes Zarządu

Serwis drzwi aluminiowych

Rysiek Serwisant

Wymiana pakietów szybowych

Zbyszek Serwisant

Naprawa okien przesuwanych

Rajmund Serwisant

Grzegorz - Sky-Soft Polska

Grzegorz Wiceprezes Zarządu

Janek - Sky-Soft Polsta

Janek Serwisant

Adam Jakubiak -Sky-Soft Polska

Adam Kierownik Techniczny

Lusine Soghomonyan - Sky-Soft Polska

Lusine Biuro i administracja

Serwis okien

Tomek Serwisant

Profesjonalny serwis okien aluminiowych i wiele więcej – sprawdź naszą ofertę!

Zespół wykwalifikowanych fachowców ze Sky-Soft oferuje nie tylko serwis okien, ale także cały wachlarz usług skrojonych pod potrzeby klienta. Zrealizujemy dla Ciebie takie zadania jak wymiana szyby w oknie, regulacja okien przesuwnych czy montaż nawiewników okiennych. Nie boimy się nawet najbardziej wymagających zleceń, dlatego możesz śmiało powierzyć nam naprawę swojego okna lub drzwi.

Znamy specyfikę serwisu okien i drzwi jak własną kieszeń, dlatego cieszymy się pozycją polskiego lidera w tej branży. Serwis drzwi, uszczelnianie okien czy naprawa okuć okiennych to tylko kilka z wielu usług, jakie oferujemy naszym klientom. Decydując się na pomoc specjalistów Sky-Soft, możesz mieć pewność, że naprawa okien PCV, naprawa okien drewnianych czy serwis okien aluminiowych będą wykonane zgodnie z europejskimi standardami jakości. Na wszystkie usługi udzielamy także pisemnej gwarancji, co świadczy o tym, że starannie realizujemy każde zlecenie. Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną!

Opisz nam swój problem

    Call Now Button