Godziny pracy biura 9:00-17:00 pn-pt || Godziny pracy serwisu 9:00-21:00 7 dni w tyg +48 505 912 001 biuro@sky-soft.eu || serwis@sky-soft.eu || faktury@sky-soft.eu

Sky-Soft

Serwis Okien Serwis drzwi Wymiana szyb Uszczelnianie okien Regulacja okien 505 912 001 Największy serwis w Polsce

Lider w serwisie okien i drzwi w Polsce

Nieszczelne okna to źródło wielu problemów zimą. Znacznie trudniej ogrzać wnętrze i rosną wydatki na ogrzewanie. Nasza firma oferuje uszczelnianie okien – zarówno nowych modeli PCV, jak i starych, drewnianych okiennic. Zajmujemy się kompleksową naprawą. Podstawową jest wymiana uszczelek w oknach, ale realizujemy także uszczelnianie ram okiennych, okien przy parapecie.

Uszczelnianie okien drewnianych, plastikowych, aluminiowych

Naprawa okien plastikowych to jedno z naszych najczęstszych zadań. Modele PCV w ostatnich latach są najpopularniejsze, ze względu na wysoką szczelność, atrakcyjną cenę i łatwość montażu. Jednocześnie realizujemy także inne prace.

Naprawa okien drewnianych wymaga szczególnej uwagi. Często okna drewniane mają wartość estetyczną, są częstym wyposażeniem starszych budynków. Jeśli z jakichś powodów nie chcesz wymienić ich na nowe model, to skontaktuj się z nami. Zajmujemy się uszczelnianiem starych okien drewnianych. Robimy to ze starannością i dbałością, żeby pozostawić je w nienaruszonym stanie.

W przypadku uszczelniania okien drewnianych na zimę niezwykle ważnym punktem jest uzupełnianie szpar. Wykorzystujemy do tego wysokiej jakości produkty, które doskonale wypełniają puste przestrzenie.

Realizujemy także uszczelnianie i naprawę okien aluminiowych. Ten rodzaj okiennic jest najczęściej wykorzystywany w firmach i budynkach publicznych. Jednak coraz częściej spotykamy je także w budynkach prywatnych. Uszczelnianie i naprawa okien aluminiowych również znajduje się w naszej ofercie.

Jakie usługi świadczymy i dlaczego
80% klientów wybiera nasz serwis okien ?

Serwis, naprawa, wymiana uszkodzonych elementów okuć okiennych w oknach PCV, drewnianych i aluminiowych wszystkich typów

Zajmujemy się doradztwem, pomocą w wyborze, montażem i wymianą nawiewników okiennych wszystkich typów

Zajmujemy się wymianą pakietów szybowych wszystkich typów zarówno w oknach klasycznych jak również szyb fasadowych w tym trudno dostępnych

Kompleksowa naprawa drzwi aluminiowych (profilowych) wszystkich typów - zawiasy, okucia, samozamykacze ...

Zajmujemy się kompleksową naprawą okien tarasowych przesuwnych oraz wychylno-przesuwnych typu HS oraz HKS/PSK

Regulacja i konserwacja okien wszystkich typów oraz wymiana uszczelek okiennych z 24 miesięczną gwarancją

Uszczelnianie okien drewnianych, plastikowych, aluminiowych

Nasza firma posiada duże doświadczenie w uszczelnianiu okien na zimę. Dlatego nasza praca to nie tylko wymiana uszczelek w oknach. Do naszych specjalności należy kompleksowa naprawa okien. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda usterka wpływa na komfort cieplny zimą.

Jeśli po zamknięciu widoczna jest szpara, to niezbędna może być np. regulacja okien, natomiast jeśli doszło do uszkodzenia mechanicznego, to konieczne są bardziej zaawansowane prace. Jako profesjonalny serwis okien wykonujemy również inne zadania, takie jak:

 

Wszystkie usługi realizujemy w dogodnym dla klienta terminie. A jeśli chcesz poprawić jakość wentylacji we wnętrzu, to dobrym wyborem może być montaż nawiewników okiennych.

Zaufaj nam i pozbądź się problemu !
Gwarancja rzetelności

Poznaj nasz zespół

Każda z tych osób jest nieodłączną częścią naszego teamu i właśnie dzięki naszym ludziom staliśmy się liderem w branży serwisu okien i drzwi w Polsce.

Bartek - Sky-Soft Polska

Bartek Serwisant

Nikodem - Sky-Soft Polska

Nikodem serwisant

Krzysztof - Sky-Soft Polska

Krzysztof Serwisant

Bartosz - Sky-Soft Polska

Bartosz Serwisant

Andrzej - Sky-Soft Polska

Andrzej Serwisant

Norbert - Sky-Soft Polska

Norbert Serwisant

Dominik Nowakowski - Sky-Soft Polska

Dominik Prezes Zarządu

Serwis drzwi aluminiowych

Rysiek Serwisant

Wymiana pakietów szybowych

Zbyszek Serwisant

Naprawa okien przesuwanych

Rajmund Serwisant

Grzegorz - Sky-Soft Polska

Grzegorz Wiceprezes Zarządu

Janek - Sky-Soft Polsta

Janek Serwisant

Adam Jakubiak -Sky-Soft Polska

Adam Kierownik Techniczny

Lusine Soghomonyan - Sky-Soft Polska

Lusine Biuro i administracja

Serwis okien

Tomek Serwisant

Opisz nam swój problem

    Call Now Button