Godziny pracy biura 9:00-17:00 pn-pt || Godziny pracy serwisu 9:00-21:00 7 dni w tyg +48 505 912 001 biuro@sky-soft.eu || serwis@sky-soft.eu || faktury@sky-soft.eu

Sky-Soft

Serwis Okien Serwis drzwi Wymiana szyb Uszczelnianie okien Regulacja okien 505 912 001 Największy serwis w Polsce

Lider w serwisie okien i drzwi w Polsce

Serwis samozamykaczy

Szukasz rozwiązania na trzaskające, głośne drzwi? Montaż lub regulacja samozamykacza drzwi to usługi realizowane przez firmę Sky-Soft Polska, dzięki którym rozwiążesz swój problem. Nasi specjaliści pomogą Ci zamontować samozamykacz, a także wyregulują akcesorium tak, aby odpowiadało Twoim potrzebom.

Jako lider branży na polskim rynku od lat cieszymy się zaufaniem klientów. Jeśli interesuje Cię wymiana, montaż lub regulacja samozamykacza drzwi, to zachęcamy do skorzystania z usług Sky-Soft Polska. Doświadczeni fachowcy szybko i sprawnie zrealizują każdą naprawę, montaż czy regulację, zachowując przy tym najwyższe standardy obsługi.

Jakie usługi świadczymy i dlaczego
85% klientów wybiera nasz serwis okien ?

Serwis, naprawa, wymiana uszkodzonych elementów okuć okiennych w oknach PCV, drewnianych i aluminiowych wszystkich typów

Zajmujemy się doradztwem, pomocą w wyborze, montażem i wymianą nawiewników okiennych wszystkich typów

Zajmujemy się wymianą pakietów szybowych wszystkich typów zarówno w oknach klasycznych jak również szyb fasadowych w tym trudno dostępnych

Kompleksowa naprawa drzwi aluminiowych (profilowych) wszystkich typów - zawiasy, okucia, samozamykacze ...

Zajmujemy się kompleksową naprawą okien tarasowych przesuwnych oraz wychylno-przesuwnych typu HS oraz HKS/PSK

Regulacja i konserwacja okien wszystkich typów oraz wymiana uszczelek okiennych z 24 miesięczną gwarancją

Zaufaj nam i pozbądź się problemu !
Gwarancja rzetelności

 

Na czym polega montaż i regulacja samozamykaczy?

Montaż samozamykaczy do drzwi to wiele korzyści nie tylko dla domowników, ale również dla wszystkich gości i osób odwiedzających. Samozamykacz wykorzystuje siłę włożoną w otwarcie drzwi do ich stopniowego i powolnego zamknięcia. Dzięki temu drzwi zamkną się od razu za wchodzącą osobą, minimalizując straty ciepła, a także nie będą trzaskać w przypadku silnego wiatru.

Wymiana, montaż i regulacja samozamykaczy to usługa, pozwalająca na dopasowaniu tempa oraz siły zamknięcia drzwi do potrzeb budynku, użytkowników, a także rodzaju drzwi. Specjaliści ze Sky-Soft Polska zamontują samozamykacze nie tylko w przypadku standardowych drzwi wejściowych, ale również do drzwi szklanych. Jednocześnie zwracamy uwagę na to, aby regulacja samozamykaczy drzwiowych była dopasowana do wagi i wymiarów drzwi, a także wybieramy dogodny rodzaj montażu – nawierzchniowy lub schowany w skrzydle, podłodze czy ościeżnicy.

Dlaczego warto wybrać usługi Sky-Soft?

Montaż samozamykaczy do drzwi to zadanie, które warto powierzyć profesjonalistom. Z naszą pomocą będziesz mieć pewność, że problem zostanie właściwie zdiagnozowany, a następnie rozwiązany zgodnie z potrzebami. Serwis okien i drzwi Sky-Soft Polska to oferta dla Ciebie. Nasi fachowcy zajmują się różnego rodzaju naprawami, dlatego proponujemy takie usługi jak:

Możesz skorzystać również z przeglądów sezonowych i prac konserwacyjnych, które pozwolą Ci cieszyć się sprawnymi elementami drzwi i okien, bez względu na porę roku. Specjaliści z firmy Sky-Soft Polsk realizują wszystkie usługi w sposób rzetelny i profesjonalny, a także z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną!

Poznaj nasz zespół

Każda z tych osób jest nieodłączną częścią naszego teamu i właśnie dzięki naszym ludziom staliśmy się liderem w branży serwisu okien i drzwi w Polsce.

Bartek - Sky-Soft Polska

Bartek Serwisant

Nikodem - Sky-Soft Polska

Nikodem serwisant

Krzysztof - Sky-Soft Polska

Krzysztof Serwisant

Bartosz - Sky-Soft Polska

Bartosz Serwisant

Andrzej - Sky-Soft Polska

Andrzej Serwisant

Norbert - Sky-Soft Polska

Norbert Serwisant

Dominik Nowakowski - Sky-Soft Polska

Dominik Prezes Zarządu

Serwis drzwi aluminiowych

Rysiek Serwisant

Wymiana pakietów szybowych

Zbyszek Serwisant

Naprawa okien przesuwanych

Rajmund Serwisant

Grzegorz - Sky-Soft Polska

Grzegorz Wiceprezes Zarządu

Janek - Sky-Soft Polsta

Janek Serwisant

Adam Jakubiak -Sky-Soft Polska

Adam Kierownik Techniczny

Lusine Soghomonyan - Sky-Soft Polska

Lusine Biuro i administracja

Serwis okien

Tomek Serwisant

Opisz nam swój problem

    Call Now Button