Godziny pracy biura 9:00-17:00 pn-pt || Godziny pracy serwisu 9:00-21:00 7 dni w tyg +48 505 912 001 biuro@sky-soft.eu || serwis@sky-soft.eu || faktury@sky-soft.eu

Sky-Soft

Serwis Okien Serwis drzwi Wymiana szyb Uszczelnianie okien Regulacja okien 505 912 001 Największy serwis w Polsce

Lider w serwisie okien i drzwi w Polsce

Naprawa okien plastikowych (PCV)

Nieszczelne okno, stłuczona szyba, a może uszkodzone okucie? Czasem naprawa okien plastikowych jest niezbędna. Aby uniknąć kolejnej usterki, warto postawić na sprawdzone usługi od prawdziwych fachowców ze Sky-Soft! Nie boimy się wyzwań, dlatego często realizujemy nawet bardzo skomplikowane usługi naprawcze lub serwisowe. Stawiamy na szybkie, skuteczne, solidne i rzetelne usługi. Jako jedyni, zajmujemy się serwisem i naprawą okien wszystkich typów oraz producentów. Z naszą pomocą naprawa okna PCV przebiegnie szybko i sprawnie, a Ty będziesz cieszyć się komfortowym użytkowaniem przez długi czas!

Jakie usługi świadczymy i dlaczego
80% klientów wybiera nasz serwis okien ?

Serwis, naprawa, wymiana uszkodzonych elementów okuć okiennych w oknach PCV, drewnianych i aluminiowych wszystkich typów

Zajmujemy się doradztwem, pomocą w wyborze, montażem i wymianą nawiewników okiennych wszystkich typów

Zajmujemy się wymianą pakietów szybowych wszystkich typów zarówno w oknach klasycznych jak również szyb fasadowych w tym trudno dostępnych

Kompleksowa naprawa drzwi aluminiowych (profilowych) wszystkich typów - zawiasy, okucia, samozamykacze ...

Zajmujemy się kompleksową naprawą okien tarasowych przesuwnych oraz wychylno-przesuwnych typu HS oraz HKS/PSK

Regulacja i konserwacja okien wszystkich typów oraz wymiana uszczelek okiennych z 24 miesięczną gwarancją

Zaufaj nam i pozbądź się problemu !
Gwarancja rzetelności

 

Co obejmuje naprawa okien PCV?

Źle wykonany montaż lub niewłaściwe użytkowanie to najczęstsze przyczyny awarii okna z PCV. Na szczęście serwis okien plastikowych Sky-Soft pozwoli Ci przedłużyć żywotność każdego elementu okna i przywróci komfort życia. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy zgłosić do nas usterkę drogą mailową lub telefoniczną. W odpowiedzi na zgłoszenie nasi fachowcy dokonają przeglądu stolarki okiennej i zdiagnozują problem. Następnym krokiem jest naprawa okna plastikowego, która uwzględnia specyfikę konkretnej sytuacji.

Dlaczego warto postawić na nasze usługi? Jesteśmy liderem w serwisie okien i drzwi w Polsce i cieszymy się pełnym zaufaniem naszych klientów. Podejmujemy się naprawy wadliwie zamontowanych komponentów czy skutków niedopracowanego montażu. Warto wiedzieć, że nawet mała usterka może prowadzić do poważnych uszkodzeń, które mogą stanowić poważne zagrożenie. Dlatego nie należy zwlekać z naprawą lub serwisem okien. Szybka regulacja okien a może naprawa ramy okiennej PCV? Skontaktuj się z nami, a specjaliści ze Sky-Soft rozwiążą każdą usterkę, bez względu na jej charakter!

Poznaj nasz zespół

Każda z tych osób jest nieodłączną częścią naszego teamu i właśnie dzięki naszym ludziom staliśmy się liderem w branży serwisu okien i drzwi w Polsce.

Bartek - Sky-Soft Polska

Bartek Serwisant

Nikodem - Sky-Soft Polska

Nikodem serwisant

Krzysztof - Sky-Soft Polska

Krzysztof Serwisant

Bartosz - Sky-Soft Polska

Bartosz Serwisant

Andrzej - Sky-Soft Polska

Andrzej Serwisant

Norbert - Sky-Soft Polska

Norbert Serwisant

Dominik Nowakowski - Sky-Soft Polska

Dominik Prezes Zarządu

Serwis drzwi aluminiowych

Rysiek Serwisant

Wymiana pakietów szybowych

Zbyszek Serwisant

Naprawa okien przesuwanych

Rajmund Serwisant

Grzegorz - Sky-Soft Polska

Grzegorz Wiceprezes Zarządu

Janek - Sky-Soft Polsta

Janek Serwisant

Adam Jakubiak -Sky-Soft Polska

Adam Kierownik Techniczny

Lusine Soghomonyan - Sky-Soft Polska

Lusine Biuro i administracja

Serwis okien

Tomek Serwisant

Serwis i naprawa okien PCV – sprawdź ofertę Sky-Soft!

Jeśli interesuje Cię serwis okien, to nasza firma proponuje również cały wachlarz usług dopasowanych do potrzeb klienta. Wymiana szyby w oknie, regulacja okien przesuwnych czy montaż nawiewników okiennych to dla nas żaden problem! Wykwalifikowany zespół specjalistów z dużym doświadczeniem gwarantuje niezawodne i rzetelne usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

Działamy zgodnie z europejskimi standardami jakości, dlatego możesz mieć pewność, że uszczelnianie okien, serwis drzwi czy naprawa okuć okiennych to zadania, które wykonujemy z największą starannością. Zapewniamy nie tylko stuprocentową satysfakcję, ale również udzielamy pisemnej gwarancji na wszystkie usługi. Jeśli interesuje Cię naprawa okien aluminiowych, naprawa okien drewnianych czy serwis okien PCV to zapraszamy do kontaktu!

Opisz nam swój problem

    Call Now Button