Godziny pracy biura 9:00-17:00 pn-pt || Godziny pracy serwisu 9:00-21:00 7 dni w tyg +48 505 912 001 biuro@sky-soft.eu || serwis@sky-soft.eu || faktury@sky-soft.eu

Sky-Soft

Serwis Okien Serwis drzwi Wymiana szyb Uszczelnianie okien Regulacja okien 505 912 001 Największy serwis w Polsce

Lider w serwisie okien i drzwi w Polsce

Naprawa okien drewnianych

Nieszczelne okna, zepsuta klamka, a może problem z uszczelkami? Jeśli interesuje Cię naprawa okien drewnianych, to fachowcy ze Sky-Soft poradzą sobie z każdą usterką! Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów, którym zaufali już klienci prywatni oraz przedsiębiorcy z całej Polski. Jako lider w branży serwisu drzwi i okien w Polsce podejmujemy się napraw okien drewnianych, gwarantując pełną satysfakcję z wykonanych usług.

Zastanawiasz się, jak odpowiednio zadbać o okna drewniane? Ich naprawa i serwis to specjalność naszej firmy. Serwis okien drewnianych Sky-Soft pomoże Ci w przedłużeniu żywotności elementów okna, przywracając im piękny wygląd i funkcjonalność.

Jakie usługi świadczymy i dlaczego
80% klientów wybiera nasz serwis okien ?

Serwis, naprawa, wymiana uszkodzonych elementów okuć okiennych w oknach PCV, drewnianych i aluminiowych wszystkich typów

Zajmujemy się doradztwem, pomocą w wyborze, montażem i wymianą nawiewników okiennych wszystkich typów

Zajmujemy się wymianą pakietów szybowych wszystkich typów zarówno w oknach klasycznych jak również szyb fasadowych w tym trudno dostępnych

Kompleksowa naprawa drzwi aluminiowych (profilowych) wszystkich typów - zawiasy, okucia, samozamykacze ...

Zajmujemy się kompleksową naprawą okien tarasowych przesuwnych oraz wychylno-przesuwnych typu HS oraz HKS/PSK

Regulacja i konserwacja okien wszystkich typów oraz wymiana uszczelek okiennych z 24 miesięczną gwarancją

Zaufaj nam i pozbądź się problemu !
Gwarancja rzetelności

 

Profesjonalna naprawa okna drewnianego

Drewniane okna często są zabytkowym elementem i stanowią ważny element wystroju. Wielu właścicieli nie chce się ich pozbywać ze względu na wartość sentymentalną. Niestety, nawet najtrwalsze rzeczy kiedyś się psują, dlatego naprawa drewnianych okien może być koniecznością. Przyczyny awarii mogą być rozmaite – niewłaściwie przeprowadzony montaż, niedelikatne użytkowanie lub wiekowość elementów stolarki. Pamiętaj, że nawet niewielka usterka może spowodować poważne uszkodzenia, które będą trudniejsze w naprawie. Nie warto więc zwlekać z serwisem, konserwacją czy naprawą okien drewnianych.

Fachowcy ze Sky-Soft z najwyższą troską i starannością zadbają o sprawność Twoich drewnianych okien. Wystarczy, że zgłosisz się do nas drogą mailową lub telefoniczną. Po otrzymaniu zgłoszenia nasi specjaliści zrealizują przegląd stolarki drewnianego okna, a następnie zdiagnozują problem. Uwzględniając przyczyny i specyfikę awarii, zostanie wykonana naprawa okien drewnianych.

Poznaj nasz zespół

Każda z tych osób jest nieodłączną częścią naszego teamu i właśnie dzięki naszym ludziom staliśmy się liderem w branży serwisu okien i drzwi w Polsce.

Bartek - Sky-Soft Polska

Bartek Serwisant

Nikodem - Sky-Soft Polska

Nikodem serwisant

Krzysztof - Sky-Soft Polska

Krzysztof Serwisant

Bartosz - Sky-Soft Polska

Bartosz Serwisant

Andrzej - Sky-Soft Polska

Andrzej Serwisant

Norbert - Sky-Soft Polska

Norbert Serwisant

Dominik Nowakowski - Sky-Soft Polska

Dominik Prezes Zarządu

Serwis drzwi aluminiowych

Rysiek Serwisant

Wymiana pakietów szybowych

Zbyszek Serwisant

Naprawa okien przesuwanych

Rajmund Serwisant

Grzegorz - Sky-Soft Polska

Grzegorz Wiceprezes Zarządu

Janek - Sky-Soft Polsta

Janek Serwisant

Adam Jakubiak -Sky-Soft Polska

Adam Kierownik Techniczny

Lusine Soghomonyan - Sky-Soft Polska

Lusine Biuro i administracja

Serwis okien

Tomek Serwisant

Doświadczenie i gwarancja satysfakcji – wybierz Sky-Soft!

Szukasz pomocy w naprawie okien drewnianych? Nasz serwis okien to usługi precyzyjnie dopasowane do potrzeb klienta. Nie boimy się podejmować wyzwań, dlatego w ofercie znajduje się m.in. wymiana szyby w oknie, regulacja okien przesuwnych czy montaż nawiewników okiennych. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem specjalistów z dużym doświadczeniem, dlatego możemy zagwarantować Ci rzetelne i niezawodne usługi serwisowe na wysokim poziomie.

W Sky-Soft działamy zgodnie z europejskimi standardami jakości, co sprawia, że z największą starannością realizujemy takie zadania jak uszczelnianie okien, serwis drzwi czy naprawa okuć okiennych. Udzielamy także pisemnej gwarancji na wszystkie usługi, co przekłada się na zaufanie naszych klientów. Interesuje Cię naprawa okien aluminiowych czy naprawa okien PCV? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Opisz nam swój problem

    Call Now Button